Longoria “tradhtohet” nga fustani, i del gjoksi

Longoria “tradhtohet” nga fustani, i del gjoksi

Longoria “tradhtohet” nga fustani, i del gjoksiSi gjithmonë fustanet e veshura në tapetin e kuq i kanë tradhtuar yjet. Kështu ka ndodhur dhe me aktoren Eva Longoria në festën pas Golden Glob, e realizuar nga Warner Bros dhe revista “In Style” .

37-vjeçarja duke rregulluar fustanin e saj të gjatë dhe të vështirë ka treguar pa dashje gjoksin.