Kush po e menaxhon fort Dhurata Ahmetajn?

Kush po e menaxhon fort Dhurata Ahmetajn?

Kush po e menaxhon fort Dhurata Ahmetajn?Këngëtarja e hitit “A po dalim sonte” ka gjetur një menaxher shumë të fortë dhe që po menaxhohet mjaft mirë. Dhurata Ahmetaj pas daljes nga menaxhimi i Bleros, ajo po shihet shpesh herë në Diasporë dhe kjo falë bashkëpunimit me një prej organizatorëve dhe menaxherëve më të mirë të shumë artistëve Ilir Balija.

Edhe vetë Dhurata mësojmë se është shumë e kënaqur nga puna e menaxherit të saj. Ndërsa gjithashtu nga drejtuesi i “IB Events”, Ilir Balija mësojmë se pak ditë më parë këngëtaren e ka pasur së bashku me shumë artristë të tjerë, Meda, Ledri Vula në një nga diskot më të njohura “Bleoni” në Munchen ku falënderon të gjithë shqiptarët e pranishëm që kanë qenë të shumtë në këtë super mbrëmje.

Gjithashtu Iliri ka falënderime edhe për shumë të ftuar specialë si :Enver Idrizi, Robin Haxhi Krasniqi, Egzonita Ala, Samir Gervalla, Luan Hadergjonaj e shumë e shumë të tjerë.