Kjo vogëlushe duhet të jetë fëmija më me fat në botë

Kjo vogëlushe duhet të jetë fëmija më me fat në botë

Kjo vogëlushe duhet të jetë fëmija më me fat në botëKy është momenti i tmerrshëm kur një vogëlushe 2- vjeçare fluturon nga dritarja e pasme e makinës ku po udhëtonte me prindërit, pas një aksidenti.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugët e Moskës. Vogëlushja fluturon nga dritarja e makinës dhe mbetet në mes të rrugës. Ajo arrin të shpëtojë për mrekulli edhe nga kamioni që vinte përballë.

Vogëlushja ka pësuar disa dëmtime në kokë, por nuk ka probleme të rënda.

httpv://www.youtube.com/watch?v=z-7Q1rUCtqE