Kerr provokon pa dorashka

Kerr provokon pa dorashka

Kerr provokon pa dorashkaAjo nuk është e panjohur kur vjen puna për të hequr rrobat pasi është një nga modelet kryesore të Victoria Secret.

Por duket se supermodelja australiane, Miranda Kerr nga pozimet e shijshme ka përfunduar tek ato të pavlerë në fotot e realizuara për “V Magazine”, ku ka imituar pornostaren e viteve, Ciçiolina.

30-vjeçarja që ende duket elegante, ka pozuar dhe topless dhe joshëse për këtë revistë.