Katie Holmes, e rraskapitur, e dërgon Surin në shkollë

Katie Holmes, e rraskapitur, e dërgon Surin në shkollë

Katie Holmes, e rraskapitur, e dërgon Surin në shkollëDerisa po dërgonte vajzën e saj Suri në shkollë, Katie Holmes dukej se nuk kishte pushuar shumë dhe ishte shumë e zbehtë.

Vajza e saj dukej e veshur mirë dhe kishte në dorë një çantë me Hello Kitty, teksa nëna e saj që e mbante për dore nuk dukej edhe aq mirë si e bija e saj.

Katie kishte të veshur një pallto teget, një fustan të kuq dhe këpucë të rrafshëta.

Së fundi ish-bashkëshortja e Tom Cruise ishte përfolur se ishte duke u takuar me Jake Gyllenhaal, pohime të cilat ajo i kishte hedhur poshtë vetë në një intervistë për “Gossip Girl”.