patooo

Kam marrë shumë oferta – por preferoj Milanin

Sulmuesi brazilian, Alexandre Pato, ka njoftuar se ka marrë disa oferta nga klubet e interesuara për të, megjithatë ka shprehur dëshirë që të qëndrojë te Milani.

“Kam pranuar disa oferta dhe jo vetëm nga PSG. Mirëpo, qëllimi im është që të qëndroj te Milani”.

“Më duhet t’i falënderoj të gjithë (të interesuarit), por unë do të qëndroj te Rossonerët deri në fund të kontratës sime në vitin 2014”, ka deklaruar Pato për R7.com.