Jonida Vokshi aksidentohet

Jonida Vokshi aksidentohet

Jonida Vokshi aksidentohetMbrëmë rreth orës 3:00 pas mesnate, prezantuesja e Digitalb dhe aktorja Jonida Vokshi ka pësuar aksident si pasojë e shpejtësisë dhe konsumit të alkoolit.

Ka qënë ajo vetë në drejtimin e automjetit duke u përplasur me një tjetër autoveturë.
Fatmirësisht nuk ka pasur viktima por sipas burimeve nga policia, Jonida ka pësuar dëmtime në krah dhe në këmbë.

Dëshmitarë të rastit kanë konfirmuar se shpejtësia me të cilën po ecte automjeti që drejtonte Jonida, bëri që të ishte edhe shkaku i përplasjes me makinën tjetër.

Aktualisht Jonida Vokshi ndodhet në spital,larg rrezikut për jetën.