Filippo Inzaghi

Inzaghi e dëshiron Kakan te Milani

Sulmuesi i Milanit, Filippo Inzaghi ia ka hapur derën një rikthimi të Kakas në San Siro nga Real Madridi.

“Ricky Kaka është mik i imi dhe unë gjithmonë dëgjohem me të. Nëse ai kthehet, të gjithë do të ishin të lumtur”.

”Partneriteti Kaka-Inzaghi u ka dhënë fansave aq shumë kënaqësi dhe sukses”, u shpreh italiani.