gotezGotze deshiron te eliminoje Bayern

Gotze deshiron te eliminoje Bayern

gotezGotze deshiron te eliminoje BayernSkuadra e Dortmund duket se ka hequr dore perfundimisht nga fitimi i titullit kampion ne Bundeslige, por jo nga mbrojtja e trofeut te kupes se Gjermanise. Mesfushori i talentuar Mario Gotze ka deklaruar se ai deshiron te eliminoje skuadren e Bayern nga kupa e Gjermanise.

“Mezi pres daten 27 shkurt kur te perballemi me Bayern. Skuadra ime dhe une deshirojme te shkojme serish ne finalen e Berlinit.

Nuk do te jete e lehte pasi Bayern po zhvillon nje sezon te shkelqyer por ne do te luftojme deri ne fund”, ka deklaruar Gotze per gazeten ‘Kicker’.