Gisele Bundchen, dikur jetonte në varfëri

Gisele Bundchen, dikur jetonte në varfëri

Gisele Bundchen sot është njëra ndër femrat më të pasura në botë. Revista ‘Forbes’ e ka renditur në vendin e katërt në listën e femrave më të pasura për këtë vit në botën e shoubiznesit.

Mirëpo, Gisele e bukur jo gjithmonë ka qenë e rrethuar me pasuri. Përkundrazi, ajo dhe pesë motrat e saj janë rritur në varfëri të skajshme.

Supermodelja braziliane thotë se në shtëpinë e tyre dydhomëshe, ka qenë ‘mjaft ngushtë’ dhe për të kursyer, ajo dhe motrat e saj, është dashur të bëjnë dush së bashku.

Gisele ka thënë se me familjen e saj është tejet e afërt dhe e pëlqen që me ata të kalojë pushimet dhe festat, natyrisht në shoqëri edhe të burrit të saj Tom Brady dhe djalit Benjamin.