|

Genta rëzohet në skenë

Më në fund ajo që njihet si valltarja që bën më së shumti ekzibicione në skenë është rrëzuar. Është fjala për këngëtaren Genta Ismajli, e cila duke vallëzuar papritur rrëzohet në skenë. Megjithatë, Genta shpejt zgjohet dhe vazhdon të këndojë thuajse nuk ka ndodhur asgjë. Video ku Genta rrëzohet në skenë,kohëve të fundit është në internet, më konkretisht në Aksidenti i Gentës ka ndodhur në diskotekën “Rinora 4”, në momentin kur ajo ishte duke kënduar këngën që shumë shpejt u bë hit “Një herë në vit”, këngë me të cilën ajo u paraqit edhe në festën e ndërrimit të motmotit.Shiko Videon
[ad#ad-8]

Etiketa:

  • Sipas lajmit qe degjuam per genten kengetaren me te mire kjo esht gje normale i ndhodh njeriut ne jet gjithqka,i vazhojm suksese edhe me te tutjeshem mpuch genta shumm…

  • ermira

    sqenka asgje fare kjo gje eshete normale

  • linda

    genta ismajli eshte kenegtarja ma e mire

  • hena

    hahahha po sikur mos me u rxu po un hiq genten se du