Genta Ismajlit i mungon…?

Genta Ismajlit i mungon…?

Genta Ismajlit i mungon…? Nuk parapëlqen të jetë shumë aktive në rrjete sociale, por kësja radhe Genta Ismajli ka vendosur të ndaj me fansat e saj mungesën që po e ndjen për stinën e verës…

Duket se kalimi i ditëve të ftohta dhe afrimi i atyre të nxehtave ka bërë që këngëtarja Genta Ismaili të ndjejë më shumë mall për stinën e verës.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram e cila është relizuar gjatë verës dhe ishte në një plazh të bukur. E se po i mungon vera e ka konfirmuar vet ajo përmes shkrimit që ja ka lënë fotos.