Gaga publikon foto nudo

Gaga publikon foto nudo

Gaga publikon foto nudoLady Gaga ka publikuar në rrjetet sociale foto nudo në vaskë.27-vjeçarja duket në formë. Ajo i publikoi këto foto pas pjesmarrjes në Austin Texas Festival në SHBA.

Artistja e famshme apo idhulli i mostrave – siç dëshiron ta quajë veten ka kaluar një periudhë të vështirë nga ana psikologjike vitete e fundit.

Gaga ka pranuar se ka patur probleme dhe falë fansave dhe këngës së fundit ajo arriti të hedhë gjithçka pas krahëve.