Fjolla Morina sjell klipin me te ri ‘Queen’

Fjolla Morina sjell klipin me te ri ‘Queen’

Fjolla Morina sjell klipin me te ri ‘Queen’ Më në fund doli kënga e shumëpritur e këngëtares Fjolla Morina, e në të vërtetë ashtu sic ishte folur duket se është një super videoklip i kushtueshëm dhe një këngë që do të kthehet në një super hit.

Kënga mban titullin ‘Queen’ dhe është xhiruar nga ‘EMF Creative’ e ndërsa Fjolla vjen si një mbretëreshë dhe mjaft e fortë duke ironizuar me stil disa këngëtare që presin të kenë një hit vetëm nga Getti dhe Ledri.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=JwqJowuqBNQ”]