Edin Dzeko i kënaqur me formën golashënuese

Edin Dzeko i kënaqur me formën golashënuese

Edin Dzeko i kënaqur me formën golashënueseSulmuesi i Manchester Cityt, Edin Deko, është i ngazëllyer me fitoren ndaj Arsenalit dhe golin e shënuar.

“Është e rëndësishme për vetëbesimin tim të di se mbase do të luajë në ndeshjen e ardhshme dhe mendoj se kam filluar në katër ndeshjet e fundit dhe kam shënuar katër gola”.

“Sigurisht, jam i lumtur por më e rëndësishme është që ekipi po fiton dhe po lufton për të mbrojtur titullin”, ka thënë Dzeko.