Edhe Hilton tregon 'Zogun'

Edhe Hilton tregon ‘Zogun’

Edhe Hilton tregon 'Zogun'Paris Hilton imiton Belen Rogrigues dhe Anxhela Martinin në daljen e saj në tapetin e kuq në Hollywood.

Super miliarderja ka treguar gjithçka kishte fustanit të saj pink, duke u shtuar listës së gjatë të yjeve, që ekspozojnë pjesët e tyre intime.