‘Djallezorja’ Miley Cyrus, vajza e vogel e babait

‘Djallezorja’ Miley Cyrus, vajza e vogel e babait

‘Djallezorja’ Miley Cyrus, vajza e vogel e babaitPer te gjithe ata qe e kane ndjekur ceremonine e sivjetme te VMA, te cilet kane menduar se si eshte ndjere Billy Ray Cyrus kur e ka pare te bijen Miely duke vallezuar ne skene, kengetari i “Achy Breaky Heart” ka nje mesazh: Ajo eshte vajza ime e vogel.

“Sigurisht se do te perkrahe gjithmone Miley. Mezi pres ta shoh ate kur te kthehet ne shtepi. Ajo eshte vajza ime e vogel, dhe ende jam babai i saj pavaresisht kritikeve”, ka thene ai per “Entertainment Tonight”.

20 vjecarja, shkaktoi nje mori kritikash pas performances se saj kontroverse me kengetarin Robin Thicke. Por keshtu nuk mendon nena e Thicke, e cila pas performances ne VMA nuk eshte me fanse e Miley.
miley-cyrus-0

“Nuk e kuptoi cfare po perpiqet te beje Miley Cyrus. Thjeshte nuk po e kuptoj”, ka thene ajo e irrituar.