Diellza Kolgeci, seksi dhe me pistolete

Diellza Kolgeci, seksi dhe me pistolete

Diellza Kolgeci, seksi dhe me pistoleteFashion, seksi dhe me nje pistolete ne dore, keshtu vjen bukuroshja shqiptare, modelja dhe aktorja e njohur Diellza Kolgeci.

Nuk ka realizuar vetem nje foto, por nje set te bukur per kalendarin e vitit te ri, foto keto qe jane shkrepur nga mjeshtri i fotografise Avni Selmani./Albasnapz/