Dafina tenton ti ngjasojë Beyonce

Dafina tenton ti ngjasojë Beyonce

Dafina Zeqiri edhe pse me shumë se njëherë ka deklaruar se nuk I pëlqen të kopjojë artistët e mëdhenj, me dashje a pa dashje e bën këtë.

Dafi ka performuar në skenën ku këndoi para pak ditësh Snoop Dog në Prishtinë dhe veshja ngjasonte komplet me atë të Beyonce gjatë përformancës së para 3 viteve në skenën e ndarjes së cmimeve Grammy Awards.

Dhe jo vetem kaq, por edhe stili i flokeve nuk eshte me ai i Rihanes, por nje kacurrel i derdhur me ngjyre te afert si te kengetares amerikane. Ja fotot ku Dafina Zeqiri bie pre e imitimit.