Sport

Portugalia e mposhti Serbinë 2:1

Kombëtarja e Portugalisë shënoi fitore të rëndësishme me rezultat 2:1 ndaj Serbisë, në ndeshjen e xhiros së katërt të grupit I. Për portugezët është një fitore e madhe dhe e cila merr …

Shqipëria shënon fitore

Sonte ka qenë një mbrëmje magjike për Kombëtaren Shqiptare dhe për shqiptarët. Shqipëria ka arritur të kthejë gjithçka në përballjen me Armeninë, nga 0:1 në 2:1. Fillimisht në avantazh …