Lajme

Artan Didi jep dorëheqjen

Drejtori i Përgjithshëm Policisë së Shtetit, Artan Didi, është dorëhequr ditën e sotme. Këtë vendim kreu i policisë ia ka paraqitur edhe ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri dhe …

Antikorrupsioni godet QKUK-në

Një varg opinionesh negative ka shprehur Agjencia Kundër Korrupsionit për procedurat e prokurimit në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Gazeta “Zëri” ka siguruar disa nga to, me ç’rast …