Kulturë

Vdes aktorja Joan Rivers

Aktorja komike amerikane Joan Rivers është ndare mbrëmë nga jeta ne moshën 81-vjeçare. Rivers vuante prej kohesh nga sëmundjet e zemrës. Prej nje jave ajo qëndronte ne spital ne New Jork, …

Vdes aktori Robin Williams

Aktori dhe komediani i njohur amerikan, Robin Williams u gjet i vdekur të hënën në shtëpinë e tij në Kaliforninë veriore. Dyshohet se ai ka bërë vetëvrasje. Ai ishte 63 vjeç. Policia tha se …