Bleona e zhveshur para familjarëve në plazh

Bleona e zhveshur para familjarëve në plazh

Bleona e zhveshur para familjarëve në plazhKëngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, ka dëshmuar edhe një herë se ajo nuk ka aspak komplekse. Bukuroshja seksi, e cila po pretendon Hollivudin, ka qëndruar së fundmi me familjarë të saj për pushime.

Në fotografinë më poshtë shihet duke u argëtuar me personat e saj të dashur, por ajo që lë përshtypje është fakti se Bleona duket e zhveshur, apo thënë më mirë ‘topless’ pa sutjene.

Nuk dihet nëse ajo ka pasur bikini edhe në pjesën e poshtme, por ajo që ka rëndësi është se Bleona është e lumtur dhe buzëqesh.