BeatrixBeatrix provokon para rasqyrës

Beatrix provokon para rasqyrës

BeatrixBeatrix provokon para rasqyrësKëngëtarja e re Beatrix Ramosaj është duke u përpjekur që të krijoj një identitet personal në skenën shqiptare, me pjesmarrjen e saj në festivale, dhe bashkëpunime me këngëtar të tjerë.

Para pak ditësh u lansua klipi “Sa vite” i Gold AG në bashkëpunim me Beatrixin, një duet interesant i cili u pëlqye edhe nga publiku. Por këngëtarja ka treguar se përveq zërit ka edhe një dhuratë tjetër nga Zoti, bukurinë.

Ajo ka postuar këtë foto në rrjetin social facebook, ku zbulon këmbët e gjata dhe seksi para pasqyrës.

Përndryshe, Beatrix ka paralajmëruar se do të jetë një verë e ngjeshur me shumë projekte të reja.