Bayern 40 milion funte për Luiz

Bayern 40 milion funte për Luiz

Bayern 40 milion funte për LuizBayern Munich është i interesuar për David Luizin dhe për të ofron më shumë se 40 milion funte.

Menaxheri i Bayernit Pep Guardiola admiron lojën e mbrojtësit të Chelsea i cili shtatorin e kaluar ka nënshkruar kontratë të re 5 vjeçare me klubin nga Londra.

Blutë nuk e kanë në shitje 26 vjeçarin i cili po kërkohet edhe nga Barcelona për 29 milion euro.