Author: lajme.org

Të mirat e manit

Mani është një frut i cili njihet për një sërë efektesh të shëndetshme në organizmin tonë. Ai është i pasur me antioksidues e vitamina, duke u vlerësuar në tërë botën si një super ushqim …

Artan Didi jep dorëheqjen

Drejtori i Përgjithshëm Policisë së Shtetit, Artan Didi, është dorëhequr ditën e sotme. Këtë vendim kreu i policisë ia ka paraqitur edhe ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri dhe …