Arsenali, Tottenhami e United pas Ranocchias

Arsenali, Tottenhami e United pas Ranocchias

Arsenali, Tottenhami e United pas RanocchiasArsenali, Tottenhami dhe Manchester Unitedi do të rivalizojnë njëri-tjetrën në luftë për të angazhuar mbrojtësin e Interit, Andrea Ranocchia.

25- vjeçari pritet të largohet nga Giusseppe Meazza këtë verë, ndërsa nga ekipet e interesuara për të më së afërmi duket se është ekipi nga Old Trafford.

Çmimi i Ranocchias vlerësohet të jetë 10 milionë euro.