Arsenali dhe Manchester Unitedi me oferta për Wilfried Zaha

Arsenali dhe Manchester Unitedi me oferta për Wilfried Zaha

Arsenali dhe Manchester Unitedi me oferta për Wilfried ZahaMediat angleze raportojnë se Arsenali dhe Manchester Unitedi janë duke përgatitur ofertat e tyre për anësorin e Crystal Palace, Wilfried Zaha.

Klube të shumta janë të interesuara për nënshkrimin e 20-vjeçarit, por Topçinjtë dhe Djajtë e Kuq pritet që gjatë kësaj jave të bëjnë oferta zyrtare.

Drejtuesit e Crystal Palace janë të vetëdijshëm për vlerën e lojtarit të tyre dhe do të përpiqen që të nxjerrin shumën sa më të madhe të mundshme