Arjen Roben vazhdon me Bayern Mynihun

Arjen Roben vazhdon me Bayern Mynihun

Arjen Roben vazhdon me Bayern MynihunRoben nuk e ka ndërmend të largohet nga Bayern Munich. Mesfushori holandez pritet ta vazhdoj kontratën me gjigantin gjerman deri në vitin 2017.

Sipas Voetbal International, babai i Robennit, i cili është edhe menaxher, Hans Roben pritet të takohet me Karl-Heinz Rummenigge dhe Uli Hoeness për të biseduar për vazhdimin e bashkëpunimit.

“Ne kemi negociuar, por do të ketë të paktën edhe një takim, ka deklaruar Hans Robben për Bild.