Alba rikthehet e mrekullueshme

Alba rikthehet e mrekullueshme

 Alba rikthehet e mrekullueshmeLindja e dy fëmijëve nuk ka ndryshuar asgjë në fizikun e mrekullueshëm të Jessica Albës, e cila mbetet po aq tërheqëse sa edhe kur nisi të fitonte famë në botën e spektaklit, dhjetë vjet më parë.

Aktorja 31-vjeçare, në një intervistë për “Glamour France”, tregoi në fotot e bashkangjitura arsyen se përse vazhdon të konsiderohet si një prej femrave më të pashme në botë.

“Me talentin, stilin dhe bukurinë e saj, një yll prej 13 milionë fansash”, titulloi shkrimin e saj revista, duke iu referuar ndjekësve të Albës në “Twitter”.