Adrian Gaxha konfirmon ndarjen me Luanën

Adrian Gaxha konfirmon ndarjen me Luanën

Adrian Gaxha konfirmon ndarjen me LuanënKëngëtari shqiptar, Adrian Gaxha, ka konfirmuar se ai nuk është më në lidhje me bukuroshen, Luana Vjollca.

Moderatorja e ‘Top Channel’ dhe këngëtari shqiptar ka kohë që kanë qenë në lidhje, teksa ishte kënga “Ngjyra e Kuqe” ajo që kulmoi dashurinë e tyre, pasi ishte dedikim për Luanën.

Por, duket se kësaj historie i ka ardhur fundi, meqë vetë këngëtari ka pranuar se më nuk është në lidhje, edhe pse Luana ka refuzuar të flasë për këtë çështje. “Nuk jemi më bashkë, tashmë jemi ndarë përfundimisht”, ka thënë Adriani nga plazhi i Dhërmiut.