Adelina Ismajli kthehet bjonde

Adelina Ismajli kthehet bjonde

Risia në look e këngëtares u vu re në emisionin e djeshëm në një TV lokal në Kosovë.

Pas klipit të fundit atë të Iliricum, ku Adelina shfaqet një brune plot hire, në emisionin televiziv, vjen Adelina me kostum dhe me flokë bjonde, me kacurrela të mëdha, raporton BalkanWeb.

Por fansa të Adelinës nuk pajtohen me look-une ri, shumë kanë komentuar qerpikët shumë të gjatë dhe make up I tepruar sipas tyre për një emision televiziv.

Ne po ju servirim disa foto të emisionit dhe plus imazhin e këngëtares si flokë gështenjë dhe atë që e ka përfaqësuar gjithmonë, këngëtaren, imazhin brun.

  • sara

    valla ksej i ka hije me u bo bjonde e zeshkane e qkado tjeter se vet osht e bukur adelin te du shummm se ti je ma e mir se genta etj etj…….