1 milionë dollarë në kokën e Vildane Zenelit

1 milionë dollarë në kokën e Vildane Zenelit

1 milionë dollarë në kokën e Vildane ZenelitËshtë pikërisht modelja hot, Vildane Zeneli, ndoshta shqiptarja e parë dhe e vetme, e cila, duke qenë se është imazh i kufjeve me te shtrenjta në botë “Beats By Dre”, ka pasur fatin te provoj në kokën e saj versionin me diamant qe thuhet se vlen 1 milion dollarë.

Pasi për shumëkënd kjo mundësi do mbetet vetëm ëndërr, besojmë që modelja do të rrëfejë ketë eksperience te jashtëzakonshme nen tingujt e diamanteve.